סיורים מוזיקליים צמד בארץ אהבתי הזוג שלא מפסיק לשיר

"צמד בארץ אהבתי"
הזוג שלא מפסיק לשיר

איתם תוכלו לסייר ולזמר בסיורים מוזיקליים ייחודיים, מלאי שמחה והתלהבות. הסיורים משלבים סיפורים על משוררי ישראל, זמריה ואוהביה, עם מופע של נגינה חיה משירי הארץ.

צמד בארץ אהבתי, טליה ולאונל. סיורים מוזיקליים לאוהבי הארץ והזמר. 

טליה, מורת דרך ומרצה ולאונל, נגן חליל צד ועולה חדש מארגנטינה, הכירו במסיבת יום הולדת שערכו חברים לטליה.

הקליק היה מהיר ושניהם שמחו לדבר בספרדית, שאותה למדה טליה בטיול הגדול לדרום אמריקה .

כחודשיים לפני תקופת הקורונה, עבר הזוג לגור ביחד כשהתכנית היתה שכל אחד ימשיך לעבוד בתחומו. הקורונה שהפתיעה את כולם, גרמה לסגר שבעקבותיו נותרו חסרי עבודה.

חוויית הסגר הראשון גיבשה את הזוג, אך הכריחה אותם לצאת מאזור הנוחות ולחשוב על שיתוף פעולה ביניהם, שיצור אפשרות לבניית פרוייקט חדש ומשותף.

כך נולד הרעיון של צמד בארץ אהבתי ששילב בין אהבת המוזיקה, אהבת הארץ וגיבורי התרבות שלה.

הרעיון של סיורים והרצאות מוזיקליים קרם עור וגידים, קודם כל בהרצאות וירטואליות בהתנדבות, שבהם היא סיפרה והוא ניגן. כל זאת על מנת לעודד את המבוגרים לשיר ולתת להם הרגשה של יחד.

בהמשך, בין הסגרים, יצאו לסיורים ברחבי הארץ, הכוללים סיפורים ושירים בעקבות משוררים וזמרים במקומות שבהם חי ופעלו.

צמד בארץ אהבתי - טליה ולאונל, סיורים מזמרים ברחבי הארץ

צמד בארץ אהבתי – טליה ולאונל. את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק

לכל סיור יש שם, שהוא שורה משירו של המשורר.

"לעולם בעקבות השמש"

בבנימינה הם מסיירים "לעולם בעקבות השמש" ומספרים על חייו ויצירתו של אהוד מנור. המושבה חוגגת השנה 100 שנים להיווסדותה והם מספרים ושרים על "ימי בנימינה" של פעם ומחפשים את הילד הג'נג'י שנרדם בחול החם ויום אחד לפתע קם ונעלם.

הכיכרות במושבה קרויות על שם שירים של הילד המוכשר ההוא , כמו כיכר הבית שליד המסילה וכיכר ברית עולם.

בפארק הלאומי בר"ג הם חנכו, בחורשת האקליפטוס עם "אנשים טובים" את השביל החדש על שם נעמי שמר. בטיול הקטן, עוד לא אהבו די, כי הכל פתוח ועוד לא מאוחר. שם, לפי השמועות שמעו המשתתפים את שירת העשבים.

"רק בישראל" עומד ראש הממשלה על הראש ומכריז על הקמת מדינה. בסיור בתל אביב, שיוצא מביתו של "הזקן", בשדרות בן גוריון, הם שרים שירי אהבה למדינה, מדברים על רגעים מרגשים בתולדותיה.

מבקרים בארץ אהבתה של לאה גולדברג, במרכז על שם אריק איינשטיין ובביתה של יפה ירקוני . הם מספרים על יוצרים נוספים שהשפיעו על תרבותה של המדינה והכל לחיי העם הזה.

צמד "בארץ אהבתי" 

כיוון ש"עוד לא דיברנו על אהבה", בסיור "אהבתיה" , מגלה הצמד את עולם מסתורי האהבה בתל אביב הקטנה. בגן מאיר נספר על דיזנגוף המאוהב באשתו צינה, בהמשך נדע מיהי האישה עליה כותב טשרניחובסקי "מה מאוד יפיפית" ולבסוף נדע ממי מבקש ביאליק "הכניסיני תחת כנפך".

סיורים מוזיקליים לאוהבי הארץ והזמר

ניתן להזמין סיור מזמר בהתאמה אישית, לכל קבוצה לכבוד אירועים כמו: יום הולדת, יום נישואין, חגיגות משפחתיות , ימי גיבוש, מפגשים חברתיים ועוד.

הסיורים בני שעתיים עד שלוש, כוללים שירון דיגיטלי מעוצב עם מילות השירים שינוגנו בסיור וציוד הגברה נייד המותאם לקבוצות, הדרכה של טליה, מורת דרך מוסמכת בעלת ניסיון רב ונגינה חיה של לאונל ,נגן חליל צד מקצועי, שילווה בנגינתו את הסיור לכל אורכו.

יש אפשרות לשלב בסיורים ארוחות במסעדה או בטבע, או סדנאות מיוחדת כמו סדנת קפה ב"קפה בנימינה" וביקור אצל אומנים וב"יקב בנימינה" .
בתל אביב אפשר להוסיף ביקור במוזיאונים כגון: בית ראובן רובין, בית ביאליק, בית ליבלינג, בית בן גוריון וכמו כן אפשר לשלב סיור טעימות קולינרי בשוק הכרמל.

ארוחת בוקר חגיגית בסיור בבנימינה עם צמד בארץ אהבתי (קייטרינג – אלינה שפירא)

כל הזכויות שמורות לצמד "בארץ אהבתי" 2022 ©